HİZMETLERİMİZ

"Güven Telekom ile Güvenilir hizmetler"

Tele Mesaj - Tele Anket

Tele Mesaj

Yeni Ürün, Yeni Hizmet ve Kampanyalarınızı; En Etkili Şekilde Duyurmak ve Yapacağınız Tanıtım Çalışmasından Yüksek Geri Dönüş Sağlamak, Sesli Mesaj Sistemi ile Artık Çok KOLAY…

Sesli mesaj sistemini kullanmak için, abonemiz olmayan firma veya kuruma geçici panel tahsis edilerek, abonemiz olan firmalarda ise mevcut yönetim panelini kullanarak, gireceği telefon numaraları listesine, gerek sabit hat gerekse mobil telefon numaralarına, önceden yapılmış ve sisteme yüklenmiş kampanya, yeni ürün veya hizmet ve özel gün veya tebrik mesajları sistemde belirtilmiş tarih ve saat aralıklarında, yüklenen numara listesine tek tek aranarak dinletilir.

Çalışma, sesli veya müzikli olması, sunumu yapan kişinin ses tonu gibi önemli etkenlerin kullanılabilmesine imkân sunduğundan diğer yöntemlerden çok daha etkili ve en verimli sonucu aldıracak bir çalışmadır. Mesaj karşıya sözlü olarak gönderildiğinden sabit telefonlara da uygulanabilme özelliği ile mesajdan çok daha faydalı bir çalışma olacağı görülmektedir. Sesli mesajın gönderileceği bölge, bölgenin konum ve hassasiyetlerine göre numara listesini farklı gruplara bölerek farklı saatlerde farklı bölgelerde çalışma yapabilmenize olanak sağlar. Ayrıca aranan numaranın çağrıya yanıt vermemesi halinde yanıtlanmayan sesli mesajlar panelde daha sonra tekrar denenmektedir.

Sistem otomatik olarak çalıştığından ; Çok kısa sürede çok fazla sayıda müşteri veya hedef kitleye ulaşabilme imkânı ile hızlı hareket etme ve hızlı duyurma olanağı sağlamaktadır.

Tele Anket

Anket Yapmak Hedef Kitlenin Fikir ve Düşüncelerini Almak Artık Çok Kolay ve Çok hesaplı… Sesli Anket Sistemi, çalışma mantığı ve özellikleri olarak sesli mesaj sistemi ile aynıdır.

Tek fark hedef kitlenize dijital olarak yöneltilecek sorulara şıklar sunularak istenen şık için belirlenen numaranın tuşlanması istenerek hedef kitleniz ile dijital olarak anket yapılır. Sesli ankete gelen yanıtlar size istatistikî bilgi veya rakamlarla sonuçlar sistem tarafından sunulur. Sesli anket size dilediğinizde istediğiniz bölgedeki, istediğiniz kitle ile anket yapıp analiz alabilme imkânı sunacaktır.