HİZMETLERİMİZ

"Güven Telekom ile Güvenilir hizmetler"

Bulut Santral Sistemleri

Bulut Santral ; küçük çaplı işletmelerin yatırım yapmadan internet üzerinden kullandıkları, tamamen yazılım tabanlı IP Pbx sistemidir.

Yatırım maliyetiniz olmayacak, peki hangi avantajlarınız olacak?

Neler Yapabileceksiniz?

Güven Telekom sanal santraliniz ile birlikte ücretsiz olarak 0850 yada Coğrafi Alan Kodu ile başlayan numaralar alabilirsiniz. 0850 alan kodu ile başlayan numaralar, coğrafi konum belirtmeyen, konumdan bağımsız hizmetler için kullanılır. 0850 numaralar, tüm Türkiye genelinde hizmet sunan şirketler tarafından, kurumsal bir görünüm elde etmek amacı ile tercih edilir.

Müşterileriniz tarafından bilinen, yıllardır kullandığınız numaranızı değiştirmek istemiyorsanız ve Güven Telekom Sanal Santral’in olağanüstü özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, numaranızı değiştirmeden operatörünüzü değiştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan numara taşıma hizmeti ile, gerekli evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra süreç bizim tarafmızdan işletilir ve işlem tamamlandığında numaranız Güven Telekom Sanal Santral’de çalışmaya başlar.

Karşılama menüleri yani robot operatörler (IVR) oluşturarak, şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir, şirketinizi arayanların, aradıkları birime kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güven Telekom Sanal Santral’de santralinize tanımlı her bir numara için farklı karşılama menüleri oluşturabilir, tuşları farklı karşılama menülerine aktararak sonsuz sayıda kombinasyon uygulayabilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve sağlıklı bilgi verebildiğiniz gibi, çalışanlarınızın iş yüklerini de azaltırsınız.

Güven Telekom Sanal Santral’de tanımladığınız dahili numaralar kendi aralarında ücretsiz konuşurlar. Dahili numaraların tamamı konumdan bağımsız çalışır. Yani şirketinizin birden fazla ofisi bulunuyorsa, tek bir numarayı tüm ofislerinizde kullanabilir, tatilde, evde, dahası internet olan, dünyanın herhangi bir yerinde dahili numaranızı kullanabilirsiniz. Güven Telekom Sanal Santral’de santralinize tanımlı birden fazla numara var ise, her dahili dışarı doğru arama yaparken karşı tarafa hangi numaranın görüneceğini de siz seçersiniz.

Güven Telekom Sanal Santral’de sizi aryan müşterileriniz çağrı başlayana kadar arka planda müzik dinlerler. Standart olarak ücretsiz gelen bu bekleme müziklerini müşterilerimiz eğer isterlerse Güven Telekom Sanal Santral yönetim arayüzünden değiştirebilir. Şirketinize ait bir jingle veya yaptığınız kampanyaları bekleme müziklerini değiştirerek, arayan müşterileriniz beklemedeyken onlara dinletebilirsiniz.