Sanal Santral ; küçük çaplı işletmelerin yatırım yapmadan internet üzerinden kullandıkları, tamamen yazılım tabanlı IP Pbx sistemidir.

Yatırım maliyetiniz olmayacak, peki hangi avantajlarınız olacak?

 • İlk yatırım maliyetiniz olmayacak,
 • Şirket içi görüşmelerinizi ücretsiz yapabileceksiniz,
 • Santral bakım ve onarım masraflarınız olmayacak,
 • Kolay yönetilebilir bir santraliniz olacak,
 • Çağrı kaçırmayacaksınız, tüm çağrılarınız cevaplanacak,
 • Detaylı raporlar ilegörüşme sürelerini, kaçan çağrılarınızı, görüşme ücretlerinizi raporlayabileceksiniz.

Neler Yapabileceksiniz?

 • Konferans görüşmesi
 • Çağrı yönlendirme
 • Çağrı bekletme
 • Başka bir dahiliden çağrı çekme
 • Rahatsız etmeyin modu
 • Ses Kaydı
 • Çağrı karşılama grupları
 • Gelişmiş Kuyruk Yönetimi

Konumdan Bağımsız Numaralar

Konumdan Bağımsız Numaralar

Güven Telekom sanal santraliniz ile birlikte ücretsiz olarak 0850 yada Coğrafi Alan Kodu ile başlayan numaralar alabilirsiniz. 0850 alan kodu ile başlayan numaralar, coğrafi konum belirtmeyen, konumdan bağımsız hizmetler için kullanılır. 0850 numaralar, tüm Türkiye genelinde hizmet sunan şirketler tarafından, kurumsal bir görünüm elde etmek amacı ile tercih edilir.

Mevcut Numaranızı Taşıma

Mevcut Numaranızı Taşıma

Müşterileriniz tarafından bilinen, yıllardır kullandığınız numaranızı değiştirmek istemiyorsanız ve Güven Telekom Sanal Santral'in olağanüstü özelliklerinden faydalanmak istiyorsanız, numaranızı değiştirmeden operatörünüzü değiştirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan numara taşıma hizmeti ile, gerekli evraklar tarafımıza ulaştıktan sonra süreç bizim tarafmızdan işletilir ve işlem tamamlandığında numaranız Güven Telekom Sanal Santral'de çalışmaya başlar.

Karşılama Menüsü

Karşılama Menüsü

Karşılama menüleri yani robot operatörler (IVR) oluşturarak, şirketinizin kurumsal kimliğini ön plana çıkarabilir, şirketinizi arayanların, aradıkları birime kolayca ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Güven Telekom Sanal Santral'de santralinize tanımlı her bir numara için farklı karşılama menüleri oluşturabilir, tuşları farklı karşılama menülerine aktararak sonsuz sayıda kombinasyon uygulayabilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve sağlıklı bilgi verebildiğiniz gibi, çalışanlarınızın iş yüklerini de azaltırsınız.

Dahili Numaralar

Dahili Numaralar

Güven Telekom Sanal Santral'de tanımladığınız dahili numaralar kendi aralarında ücretsiz konuşurlar. Dahili numaraların tamamı konumdan bağımsız çalışır. Yani şirketinizin birden fazla ofisi bulunuyorsa, tek bir numarayı tüm ofislerinizde kullanabilir, tatilde, evde, dahası internet olan, dünyanın herhangi bir yerinde dahili numaranızı kullanabilirsiniz. Güven Telekom Sanal Santral'de santralinize tanımlı birden fazla numara var ise, her dahili dışarı doğru arama yaparken karşı tarafa hangi numaranın görüneceğini de siz seçersiniz.

Bekleme Müzikleri

Bekleme Müzikleri

Güven Telekom Sanal Santral'de sizi aryan müşterileriniz çağrı başlayana kadar arka planda müzik dinlerler. Standart olarak ücretsiz gelen bu bekleme müziklerini müşterilerimiz eğer isterlerse Güven Telekom Sanal Santral yönetim arayüzünden değiştirebilir. Şirketinize ait bir jingle veya yaptığınız kampanyaları bekleme müziklerini değiştirerek, arayan müşterileriniz beklemedeyken onlara dinletebilirsiniz.

Çağrı Grupları

Çağrı Grupları

Çağrı grupları, grup içerisinde tanımlı olan dahili numaraların, grup numarası arandığında aynı anda çalması özelliğidir. Güven Telekom Sanal Santral'de şirketinizde muhasebe, satış ve teknik destek gibi birimlerde görev yapan kişiler için ortak çağrı grupları oluşturabilir, karşılama menüsünde hedef olarak tanımlayabilir, arayan müşterilerinizin çağrı grupları sayesinde aradıkları birime en hızlı ve doğru şekilde ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Ayrıca personeliniz de arayan müşterilerinizi doğru birimlere yönlendirmek için fazladan telefon görüşmesi yapması ve telefonda fazladan zaman harcamasına da gerek kalmaz.

Limitsiz Dış Hat

Limitsiz Dış Hat

Analog hatlardan farklı olarak Güven Telekom Sanal Santral'de, eş zamanlı birden fazla arama alabilir ve arama yapabilirsiniz. Üstelik birden fazla eş zamanlı arama almak veya yapmak için ayrı ayrı abonelikler, fazladan bir ücret ödemek zorunda kalmazsınız. Bu sayede sizi arayan müşterileriniz hiçbir zaman telefonunuzu meşgul duymayacaktır. Tüm dahili numaralarınız telefonla görüşmesi yapsa dahi, müşterileriniz sizi aramaya devam ettiklerinde bir dahili numara, müsait oluncaya kadar arka planda bekleme müziği dinler.

Ses Kayıt Sistemi

Ses Kayıt Sistemi

Ses kayıt sistemi ile gelen ve giden tüm aramaları kayıt altına alabilir, hizmet kalitenizi takip edebilir veya müşterilerinizin güvenliğini sağlayabilirsiniz. Ayrıca tüm görüşme ses kayıtlarını bir yıla kadar sanal santralinizde saklayabilir, istediğiniz zaman kendi bilgisayarınızda indirerek arşivleyebilirsiniz.

Mesai Saatleri

Mesai Saatleri

Güven Telekom Sanal Santral sisteminde, eğer isterseniz haftalık çalışma günlerini ve mesai saat aralıklarını seçerek, mesai dışında sanal santralinizin gelen aramaları farklı şekillerde cevaplamasını sağlayabilirsiniz. Örneğin, mesai saatleri dışında farklı bir karşılama menüsü gelen aramaları karşılayabilir veya mesai saatleri dışında gelen aramaları sadece bir dahiliye yada çağrı grubuna yönlendirebilirsiniz.

Arama Yönlendirme

Arama Yönlendirme

Güven Telekom Sanal Santral sisteminde, eğer isterseniz dahili numaranızı ulaşılamaz durumdayken (meşgul, kapalı veya cevap vermiyor ise) veya sürekli olarak, harici bir numaraya, farklı bir dahiliye, çağrı gurubuna yada bir karşılama menüsüne yönlendirebilirsiniz. Arama yönlendirme özelliği santral içi bir dahili, çağrı grubu veya karşılama menüsüne yönlendirilirken ücretsiz, harici bir numaraya yönlendirme yaparken ücretli olarak yapılmaktadır. Ücret, yönlendirilen numaranın konuşma tarifesi üzerinden ücretlendirilir.

Arama Raporları

Arama Raporları

Diğer operatörlerden farklı olarak, detaylı arama raporu almak Güven Telekom Sanal Santral 'de ücretsizdir. Aynı zamanda sanal santral yönetim panelinde arama raporları anlık olarak gösterilir. Arama raporlarını dahili, grup ve karşılama menüsü olarak görüntülenebilir, bu sayede arayanların, hangi yollar ile size bağlandığını görebilirsiniz.

Sesli Mesaj

Sesli Mesaj

Sesli mesaj sistemi ile her zaman erişilebilir olursunuz. Güven Telekom Sanal Santral 'de dahili numaranız arandığında cevap veremiyorsanız yada dahili numaranız çevirim dışı olduğunda sizi arayanlar sesli mesaj bırakabilirler. Bırakılan bu sesli mesajlar dahili numaranıza tanımlı e-posta adresinize WAV dosya formatında gönderilir. Eğer internet bağlantısının olmadığı bir ortamdaysanız kendi santralinizi arayarak, dahili numaranızı ve sesli mesaj şifrenizi girerek uzaktan da sesli mesajlarınızı dinleyebilirsiniz.

Bulut Tabanlı Alt Yapı

Konumdan Bağımsız Numaralar

Güven Telekom sanal santral sistemi bulut bilişim teknolojisini kullanır. Yatayda genişleyebilen sistemi sayesinde milyonlarca aboneye ulaşması durumunda dahi performansından asla ödün vermez. Bulut tabanlı olmasından dolayı fiziksel bir donanıma bağlı çalışmaz. Bu nedenle yüksek erişilebilirliği olan, güvenli bir hizmet alırırsınız.

Hizmetlerimiz hakkında bilgiye mi ihtiyacınız var?

Copyright © 2015. All Rights Reserved.
^ Yukarı Çık