HİZMETLERİMİZ

"Güven Telekom ile Güvenilir hizmetler"

Hakkımızda

Güven Telekom, verdiği hizmetlerle, proje ve atılımlarıyla Telekom sektöründe kendini ispatlamıştır. Müşterilerinin ihtiyaç duydukları iletişim hizmetlerinde, katma değerli çözümler sunarak çözüm konusunda liderlik yapmak ve tüm iletişim gereksinimlerine cevap verecek uçtan uca anahtar teslimi çözümler ve iletişim modelleri sunmak hedefindedir.


Sektöre yönelik en önemli amacımız, çözüm ortaklarının müşterilerine sunacağı katma değerli iletişim çözümleri için alt yapıyı sağlamak, isletmek ve yeni ihtiyaçlar için çözüm üretmek bilgilendirmek ve teknoloji yatırımlarını en uygun çözümlerle buluşturarak iş süreçlerine verimlilik kazandırmaktır.


Güven Telekom, iletişim ağları ve uygulamaları dünyasına geçişi esnek, ekonomik ve aşamalı yoldan sağlamaktadır. Bu yaklaşım ile müşterilerini; mevcut iletişim altyapısında desteklemek ve uygulama yatırımlarını korumalarına ve geliştirmelerine yardımcı olmaktadır. Hedefimiz, "doğru hizmet, doğru zaman, doğru yer" felsefesiyle çözüm ortağı ve müşterilerine fayda sağlamaktır.

Merkez :
  • Emirbeyazıt Mahallesi Zübeyde Hanım Caddesi Üntaş Residence A Blok Kat: 1 Daire : 1 MUĞLA
Şube :
  • İnönü Mahallesi Muammer Aksoy Caddesi Airport24 No:80/117 Halkalı / İSTANBUL
Destek Hattı

Telefon
0850 707 0404
0212 482 7410

Şebeke içi ücretsiz :
0837 0404

Email
destek@guventelekom.net